موکت پرز بلند مناسب چه فضایی است؟

موکت پرز بلند

با پیشرفت صنعت مد و دکوراسیون، استفاده از موکت پرز بلند میان مردم بسیار رایج شد. این موکت ها در کنار نرمی و لطافت خاص آن، از زیبایی دو چندانی نسبت به فرش برخوردار است. ناگفته نماند جنس موکت یکی از مهم ترین دلایل انتخاب آن برای فضای مسکونی می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد استفاده از موکت پرز بلند در فضای خانگی اطلاعات مفیدی را بررسی نماییم.

موکت مسکونی

موکت پرزبلند اتاق کودک

انتخاب موکت مناسب برای اتاق کودکان دشوار است. کودکان پوست حساسی دارند و همواره در معرض خطرهایی همچون افتادن و سر خوردن هستند. بنابراین والدین باید در انتخاب موکت، وسواس بیشتری به خرج دهند. موکت موردنظر باید ویژگی هایی همچون : نرم و لطیف بودن ، ضد حساسیت و عایق سر و صدا بودن را دارا باشد. بنابراین موکت پرز بلند، بهترین انتخاب برای اتاق کودکان است.

موکت اتاق کودک

موکت پرز بلند نشیمن و پذایریی

موکت پرز بلند به راحتی با انواع دکوراسیون ست می شود. دیگر نیاز نیست درگیر تطبیق دادن دکور منزلتان با انواع فرش ها باشید. یکی از ویژگی هایی که موکت پرز بلند را از دیگر موکت ها و فرش ها متمایز می کند و آن را به بهترین گزینه برای فضای مسکونی تبدیل می کند؛ عایق صدا بودن آن است.

امروزه اکثر مردم در آپارتمان ها و برج های چندین واحدی سکونت دارند. یکی از مشکلاتی که باعث آزار اهالی ساختمان می شود، صدای راه رفتن و دویدن افراد است. با انتخاب موکت پرز بلند برای مکان های پرتردد همچون پذیرایی و نشیمن، در کنار لطافت و زیبایی، آرامش را نیز برای خانواده و همسایه هایتان فراهم خواهید کرد.

<موکت نشیمن

موکت پرزبلند اتاق خواب

یکی از مکان های مهم در منزل همه اشخاص، اتاق خواب اعضای خانواده است. اتاق خواب مکانی برای کسب آرامش بعد از یک روز خسته کننده و طولانی است. دکوراسیون اتاق خواب باید به نحوی باشد که شما احساس آرامش و راحتی زیادی داشته باشید. همچنین زیبایی آن برایتان چشم نواز باشد. موکت پرزبلند در طرح های و رنگ ها و ضخامت های متفاوت، حق انتخاب گسترده ای به شما می دهد. ضمنا می توانید طبق سلیقه و دکوراسیون اتاقتان، موکت مناسبتان را انتخاب نمایید.

موکت اتاق خواب

3 مزیت مهم موکت پرز بلند که نمی دانید!

عایق صدا و حرارت: این موکت ها عایق صدا هستند. همچنین آرامش را در جایی که مورد استفاده قرار گیرد ، به ارمغان می آورد. همچنین عایق حرارت هستند و در زمستان از هدر رفتن گرمای خانه جلوگیری می کند.

جلوگیری از لغزش و افتادن: موکت پرز بلند به دلیل داشتن پرز در اندازه های متفاوت، خطر سر خوردن و افتادن شما را در محیط کاهش می دهند.

مقاوم در برابر سایش: اگر شما موکت با ضخامت و طرح مناسب محیط خود را انتخاب کنید، می توانید در زمان طولانی از آن استفاده کنید بدون آن که دچار کوبیدگی و سایش شود.

خرید موکت پرزبلند قیمت مناسب

با توجه به اینکه قیمت انواع فرش با ابعاد مختلف می تواند برای شما گران تمام شود، خرید موکت پرزبلند قیمت مناسب، گزینه مناسب تری برای شما خواهد بود. زمانی شما می توانید خریدی لذت بخش را تجربه نمایید که اکثر معیارهای شما برای خرید موکت فراهم باشد. برای مثال شما می توانید موکتی با کیفیت و قیمت مناسب برای محیط مورد نظر خود انتخاب نمایید و زیبایی را به خانه تان هدیه دهید.

مارال موکت در زمینه انتخاب طرح و ضخامت مورد نیازتان، مشاوره ای حرفه ای و از همه مهم تر رایگان به شما خواهد داد. کافیست با شماره درج شده در بالای سایت تماس حاصل فرمایید.

WhatsApp Me!

میتونیم کمکی کنیم؟

قبل از خرید میتونید از ما مشاوره رایگان بگیرید
تلفن تماس