موکت اتاق خواب کودک

موکت اتاق خواب کودک

بهترین گزینه برای اتاق خواب کودکان، انتخاب کفپوشی نرم؛ با ایمنی بسیار بالا می باشد. این کفپوش باید احتمال خطر سقوط کودک را کاهش دهد. و از کودک در برابر ضربه و سقوط محافظت نماید. همچنین یک کفپوش مناسب، باید ضد حساسیت باشد و به راحتی تمییز شود.

موکت کودک

موکت بهترین گزینه برای اتاق کودکان

یکی از بهترین گزینه ها برای اتاق کودکان، موکت پرز بلند می باشد. این نوع موکت با داشتن پرزهای نرم و بلند، از کودک در برابر ضربه و سقوط محافظت می نماید. همچنین پرزهای نرم این نوع موکت، حس راحتی و آسایش را برای کودک فراهم می کند.

از دیگر ویژگی های موکت پرز بلند می توان به این موارد اشاره نمود:

موکت اتاق خواب کودکان

عایق صدا:

موکت های پرز بلند، عایق صدا هستند. کودکان بیش از نیمی از زمان خود را در روز به بازی در اتاق می گذرانند و سر و صدای آن ها ممکن است موجب آزار خودتان و همسایه ها شود. موکت های پرز بلند با دارا بودن پرزهای نرم و بلندی که دارند، تا حدی زیادی، صدا را جذب می نمایند.

عایق حرارت:

عایق حرارت بودن موکت های پرز بلند به این معناست که شما دیگر در فصل زمستان، نگران سرد بودن اتاق کودک خود نخواهید بود. موکت های پرز بلند، به دلیل پرزهای نرم و بلندی که دارند، اجازه ورود سرما از کف را نمی دهد. کودک شما علاوه بر نرمی و لطافت، گرمای دلچسبی را تجربه خواهد کرد.

ضدحساسیت و آلرژی:

کودکان دارای بدنی حساس و ضعیف تر از بزرگسالان هستند و حتی موکت هایی که استاندارد نیستند ممکن است موجب آسیب به بدنشان گردد. اکثر موکت های پرز بلند، ضدحساسیت می باشند. اما شما باید در خرید این نوع موکت ها به این نکته دقت داشته باشید. با کلیک بر روی این لینک می توانید لیستی از موکت های معتبر پرز بلند ضد حساسیت را مشاهده نمایید.

نظافت آسان:

یکی از مهم ترین دغدغه های مادران این است که چگونه موکت اتاق کودک خود را به راحتی تمییز نمایند؟! موکت های پرزبلند مارال موکت، این مشکل را به راحتی حل نموده. الیاف و نوع بافتی که در این نوع موکت ها به کار رفته است، قابلیت شست و شوی آسان دارد و شما می توانید نحوه شست و شو را در این لینک مشاهده نمایید.

تنوع طرح و رنگ بسیار بالا:

مهم ترین نکته ای که در خرید موکت اتاق خواب کودک باید مدنظر داشته باشید، طرح و رنگ آن است. طرح و رنگ موکت اتاق کودک، باید مناسب سلیقه و روحیه کودک شما باشد. معمولا پیشنهاد می شود برای اتاق کودک، از رنگ های شاد و روشن استفاده کنید. رنگ های شاد روحیه شان را تقویت می کند. بازی رنگ ها می تواند بر هوش هیجانی و هوش عاطفی آن ها تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

مقاوم در برابر کوبیدگی و رنگ ثابت:

موکت اتاق خواب کودک به دلیل تردد بسیار زیاد بر آن، باید دارای ویژگی ضدکوبیدگی باشد تا طی مرور زمان، پرزهای آن کوبیده نشود. همچنین زیبایی ظاهری اش حفظ گردد. همچنین موکت اتاق کودک، باید رنگ و کیفیتی ثابت داشته باشد تا در صورت شست و شوی مداوم، رنگ و طرح خود را از دست ندهد.

خرید موکت اتاق کودک

خرید ارزان موکت اتاق خواب کودک

مهم ترین اصلی که خریداران به آن توجه ویژه ای دارند، خرید با کیفیت با قیمتی مناسب است. شما در مارال موکت، بهترین کیفیت را همراه با مناسبترین قیمت موجود در بازار مشاهده خواهید کرد. مارال موکت نماینده رسمی با کیفیت ترین و معروف ترین برندهای ایرانی و خارجی می باشد. 

کافیست با شماره درج شده در بالای سایت تماس حاصل فرمایید تا تیم فروش مارال موکت، مشاوره ای حرفه ای و رایگان درمورد خریدتان ارائه دهد.

خرید ارزان و با کیفیت با تیم مارال موکت 

09059646471

 

 

 

 

 

 

WhatsApp Me!

میتونیم کمکی کنیم؟

قبل از خرید میتونید از ما مشاوره رایگان بگیرید
تلفن تماس